Planet ISW-621T 4x10/100+2x100 BaseFX MM, IP30 -40...+75C

Planet ISW-621T 4x10/100+2x100 BaseFX MM, IP30 -40...+75C
Varastotilanne
Ei saatavilla 

Toimitusaika
Toimitusaika:14-21 vrk
Varastotiedot päiv.:6.6.2024

178.56 €
kpl
Planet ISW-621T on 6-porttinen Ethernet-kytkin teollisuusympäristöihin laajennetulla käyttölämpötila-alueella. DIN-kiskoon asennettavassa kytkimessä on 4x 10/100 Ethernet-porttia sekä 2x multimode 100M-kuituporttia.
Tekniset tiedot:
• 4x 10/100Base-TX RJ-45 with auto MDI/MDI-X function for ISW-621T series
• 2x 100Base-FX interface up to 2km (multi-mode fiber 62.5/125
Valmistajan koodi:ISW-621T
Tukkurin koodi:PLANET-ISW-621T
Takuu:24 kk
Oma koodi:118808
Tuote päivitetty:29.8.2014
Tuote lisätty:29.8.2014
TuotesivuEsite Pdf.Käyttöopas Pdf. UK.Kysy lisätietoja