Planet ISW-511TS15 4x10/100+100BaseFX SM

Planet ISW-511TS15 4x10/100+100BaseFX SM
Varastotilanne
Ei saatavilla 

Toimitusaika
Toimitusaika:14-21 vrk
Varastotiedot päiv.:6.6.2024

142.60 €
kpl
Planet ISW-511TS15 on 5-porttinen Ethernet-kytkin teollisuusympäristöihin laajennetulla käyttölämpötila- alueella.

Kytkimessä on 4x 10/100 Ethernet-porttia sekä 1x singlemode kuituportti.
Teknsiet tiedot:
• 4-Port 10/100Base-TX RJ-45 with auto MDI / MDI-X function for ISW-511T series
• 1-Port 100Base-FX interface on ISW-511TS15 for up to 15km (Single-mode fiber 9/125

* Takuu 24 kk.
Valmistajan koodi:ISW-511TS15
Tukkurin koodi:PLANET-ISW-511TS15
Takuu:24 kk
Oma koodi:112862
Tuote päivitetty:20.2.2013
Tuote lisätty:10.10.2012
Esite Pdf.Käyttöopas Pdf. Uk.TuotesivuKysy lisätietoja