Avec HHM107-15M SC/SC/MM 62.5/125 OM1 15M Duplex

Avec HHM107-15M SC/SC/MM 62.5/125 OM1 15M Duplex
Varastotilanne
Omassa varastossa:0 kpl
Tukkurin varastossa:15 kpl

Toimitusaika
Toimitusaika:1-3 vrk
Varastotiedot päiv.:26.9.2020

27.30 €
kpl
Laadukas valokuitulaitekaapeli ristikytkentätiloihin mediamuuntimien tai kytkimien kuituporttien välisiin yhteyksiin. Testattu (QC) duplex-valokaapeli on yksittäispakattu suojamuovipussiin, jonka kuituparit on merkattu kummastakin päästä sekä varustettu suojatulpilla. Tuotepakkaus sisältää tuotekoodin, tekniset tiedot sekä mittauspöytäkirjan.
Tekniset tiedot:
• Multimode 62.5/125um (MM, oranssi)
• Liittimet: SC/SC
• Pituus: 15m
• Kaapelin paksuus: 3.0mm
Valmistajan koodi:HHM107-15M
Tukkurin koodi:AVEC-HHM107-15M
Takuu:24 kk
Oma koodi:115886
Tuote päivitetty:24.10.2013
Tuote lisätty:24.10.2013
Esite Pdf.Kysy lisätietoja