Avec HPM107-7M SC/LC/MM 62.5/125 OM1 7M

Avec HPM107-7M SC/LC/MM 62.5/125 OM1 7M
Varastotilanne
Omassa varastossa:0 kpl
Tukkurin varastossa:8 kpl

Toimitusaika
Toimitusaika:1-3 vrk
Varastotiedot päiv.:5.4.2020

21.10 €
kpl
Laadukas valokuitulaitekaapeli ristikytkentätiloihin mediamuuntimien tai kytkimien kuituporttien välisiin yhteyksiin. Testattu (QC) duplex-valokaapeli on yksittäispakattu suojamuovipussiin, jonka kuituparit on merkattu kummastakin päästä sekä varustettu suojatulpilla. Tuotepakkaus sisältää tuotekoodin, tekniset tiedot sekä mittauspöytäkirjan.
Tekniset tiedot:
• Multimode 62.5/125um (MM, oranssi)
• Liittimet: SC/LC
• Pituus: 7m
• Kaapelin paksuus: 3.0mm
Valmistajan koodi:HPM107-7M
Tukkurin koodi:AVEC-HPM107-7M
Takuu:24 kk
Oma koodi:115866
Tuote päivitetty:23.10.2013
Tuote lisätty:23.10.2013
Esite Pdf.Kysy lisätietoja