Planet MGB-SX MiniGBIC 1000BaseSX MM 275/550

Planet MGB-SX MiniGBIC 1000BaseSX MM 275/550
Varastotilanne
Omassa varastossa:0 kpl
Tukkurin varastossa:30 kpl

Toimitusaika
Toimitusaika:1-3 vrk
Varastotiedot päiv.:4.7.2020

39.70 €
kpl
MiniGBIC 1000BaseSX MM 275/550 Multi-mode, LC

Planet MGB-SX on 1000Base-SX SFP-moduli (MiniGBIC) kaikkiin SFP-standardia noudattaviin Ethernet -kytkimiin, mediamuuntimiin ja verkkokortteihin.
Tekniset tiedot:
• Multi-mode (MM) 550/275m
• Standardi: IEEE 802.3z 1000Base-SX
• Aallonpituus: 8500nm
• LC-liitin (duplex)
• Käyttölämpötila: 0...50C

* Takuu 24 kk.
Valmistajan koodi:MGB-SX
Tukkurin koodi:PLANET-MGB-SX
Takuu:24 kk
Oma koodi:111032
Tuote päivitetty:6.8.2013
Tuote lisätty:30.6.2012
Esite Pdf.Käyttöopas Pdf. Uk.TuotesivuKysy lisätietoja