Planet FST-806A20 10/100TX-WDM converter SM

Planet FST-806A20 10/100TX-WDM converter SM
Varastotilanne
Omassa varastossa:0 kpl
Tukkurin varastossa:4 kpl

Toimitusaika
Toimitusaika:1-3 vrk
Varastotiedot päiv.:11.7.2020

83.19 €
kpl
10/100TX-WDM converter SM Single-mode, SC, 20km Smart

Ulkoinen selainhallittava mediamuunnin Ethernet- ja WDM- kuituverkkojen välille. Vastapäähän pariksi: Planet -FST- 806B20. Muunnin voidaan asentaa myös selainhallittavaan Planet MC-1600MR ja MC-1610MR mediamuunninkehikkoon.
Tekniset tiedot:
- Ethernet-portti: 10/100BaseTX (UTP, MDI/MDI-X)
- Kuitu-portti: WDM Single-Mode, 20km (SC-liittimet)
- Transmit: 1310nm, Receive: 1550nm
- Kytkimellä valittava half/full duplex
- Link Fault Pass-kytkin
- Ulkoinen virtalähde
- Selainhallittava

* Takuu 24 kk.
Valmistajan koodi:FST-806A20
Tukkurin koodi:PLANET-FST-806A20
Takuu:24 kk
Oma koodi:110928
Tuote päivitetty:20.2.2013
Tuote lisätty:24.6.2012
Esite Pdf.Käyttöopas Pdf. Uk.KUVA 1TuotesivuKysy lisätietoja