Planet FT-802 10/100TX-FX Converter MM SC

Planet FT-802 10/100TX-FX Converter MM SC
Varastotilanne
Omassa varastossa:0 kpl
Tukkurin varastossa:18 kpl

Toimitusaika
Toimitusaika:1-3 vrk
Varastotiedot päiv.:11.7.2020

60.39 €
kpl
10/100TX-FX Converter MM SC Multi-mode, 2km, LFTP

Planet FT-802 on metallikoteloitu mediamuunnin 10/100Base-T Ethernet- ja 100Base-FX kuituverkon (Multi Mode) välille. Muunnin voidaan asentaa myös PLANET MC-1500/1500R, MC-700 jaMC-1000MR kehikkoon.
Tekniset tiedot:
• Ethernet-portti: 10/100BaseTX (UTP, MDI/MDI-X)
• Kuitu-portti: 100BaseFX Multi-Mode, 2km (SC-liittimet)
• Kytkimellä valittava half/full duplex (FX)
• LFPT-tuki
• Ulkoinen virtalähde 5VDC/2A

* Takuu 24 kk.
Valmistajan koodi:FT-802
Tukkurin koodi:PLANET-FT-802
Takuu:24 kk
Oma koodi:110852
Tuote päivitetty:20.2.2013
Tuote lisätty:21.6.2012
Esite Pdf.Käyttöopas Pdf. Uk.TuotesivuKysy lisätietoja