AVEC PPM1FMF-20M LC/LC/MM 50/125 OM3 20M

Varastotilanne
Omassa varastossa:0 kpl
Tukkurin varastossa:11 kpl

Toimitusaika
Toimitusaika:1-3 vrk
Varastotiedot päiv.:11.7.2020

30.39 €
kpl
LC/LC/MM 50/125 OM3 20M kuitukaapeli multimode duplex.

Laadukas valokuitulaitekaapeli ristikytkentätiloihin mediamuuntimien tai kytkimien kuituporttien välisiin yhteyksiin. Testattu (QC) duplex-valokaapeli on yksittäispakattu suojamuovipussiin, jonka kuituparit on merkattu kummastakin päästä sekä varustettu suojatulpilla. Tuotepakkaus sisältää tuotekoodin, tekniset tiedot sekä mittauspöytäkirjan.

Tekniset tiedot:
• Multimode 50/125um OM3 (MM, oranssi)
• Liittimet: LC/LC
• Pituus: 20m
• Kaapelin paksuus: 3.0mm
Valmistajan koodi:PPM11FMF#20
Tukkurin koodi:AVEC-PPM1FMF-20M
Takuu:24 kk
Oma koodi:110792
Tuote päivitetty:21.2.2013
Tuote lisätty:18.6.2012
Kysy lisätietoja