AVEC PPM107-20M LC/LC/MM 62.5/125 20M Duplex

AVEC PPM107-20M LC/LC/MM 62.5/125 20M Duplex
Varastotilanne
Omassa varastossa:0 kpl
Tukkurin varastossa:24 kpl

Toimitusaika
Toimitusaika:1-3 vrk
Varastotiedot päiv.:4.7.2020

31.52 €
kpl

LC/LC/MM 62.5/125 20M Duplex kuitukaapeli multimode.

Laadukas valokuitulaitekaapeli ristikytkentätiloihin mediamuuntimien tai kytkimien kuituporttien välisiin yhteyksiin. Testattu (QC) duplex-valokaapeli on yksittäispakattu suojamuovipussiin, jonka kuituparit on merkattu kummastakin päästä sekä varustettu suojatulpilla. Tuotepakkaus sisältää tuotekoodin, tekniset tiedot sekä mittauspöytäkirjan.

Tekniset tiedot:
• Multimode 62.5/125um (MM, oranssi)
• Liittimet: LC/LC
• Pituus: 20m
• Kaapelin paksuus: 3.0mm
Valmistajan koodi:LC/LC/MM 62.5/125 20M Duplex k
Tukkurin koodi:AVEC-PPM107-20M
Takuu:24 kk
Oma koodi:110780
Tuote päivitetty:21.2.2013
Tuote lisätty:18.6.2012
Esite Pdf.Kysy lisätietoja