Avec HHM107-20M SC/SC/MM 62.5/125 20M Duplex

Avec HHM107-20M SC/SC/MM 62.5/125 20M Duplex
Varastotilanne
Omassa varastossa:0 kpl
Tukkurin varastossa:9 kpl

Toimitusaika
Toimitusaika:1-3 vrk
Varastotiedot päiv.:4.7.2020

31.00 €
kpl
SC/SC/MM 62.5/125 20M Duplex kuitukaapeli multimode.
Valmistajan koodi:HHM107-20M
Tukkurin koodi:AVEC-HHM107-20M
Takuu:24 kk
Oma koodi:110706
Tuote päivitetty:24.10.2013
Tuote lisätty:17.6.2012
Esite Pdf.Kysy lisätietoja