Planet MGB-LX MiniGBIC 1000BaseLX SM 20km

Planet MGB-LX MiniGBIC 1000BaseLX SM 20km
Varastotilanne
Omassa varastossa:0 kpl
Tukkurin varastossa:34 kpl

Toimitusaika
Toimitusaika:1-3 vrk
Varastotiedot päiv.:3.12.2020

41.94 €
kpl
MiniGBIC 1000BaseLX SM 20km Single-mode, LC

PLANET MGB-LX on 1000Base-LX SFP-moduli (MiniGBIC) kaikkiin
SFP-standardia noudattaviin Ethernet-kytkimiin,
mediamuuntimiin ja verkkokortteihin.
Tekniset tiedot:

• Single-mode (SM)
• Max etäisyys: 20km
• Standardi: IEEE 802.3z 1000Base-LX
• Aallonpituus: 1310nm
• LC-liitin (duplex)
• Käyttölämpötila: 0...+60C

* Takuu 24 kk.
Valmistajan koodi:MGB-LX
Tukkurin koodi:PLANET-MGB-LX
Takuu:24 kk
Oma koodi:111030
Tuote päivitetty:9.9.2019
Tuote lisätty:29.6.2012
Esite Pdf.Käyttöopas Pdf. Uk.TuotesivuKysy lisätietoja