Avec HHM1FMF-10M SC/SC/MM 62.5/125 10M Duplex

Varastotilanne
Omassa varastossa:0 kpl
Tukkurin varastossa:3 kpl

Toimitusaika
Toimitusaika:1-3 vrk
Varastotiedot päiv.:5.4.2020

22.30 €
kpl
SC/SC/MM 62.5/125 10M Duplex kuitukaapeli multimode OM3.

Laadukas valokuitulaitekaapeli ristikytkentätiloihin mediamuuntimien tai kytkimien kuituporttien välisiin yhteyksiin. Testattu (QC) duplex-valokaapeli on yksittäispakattu suojamuovipussiin, jonka kuituparit on merkattu kummastakin päästä sekä varustettu suojatulpilla. Tuotepakkaus sisältää tuotekoodin, tekniset tiedot sekä mittauspöytäkirjan.
Tekniset tiedot:
• Multimode 50/125um OM3 (MM, oranssi)
• Liittimet: SC/SC
• Pituus: 10m
• Kaapelin paksuus: 3.0mm
Valmistajan koodi:HHM11FMF#10
Tukkurin koodi:AVEC-HHM1FMF-10M
Takuu:24 kk
Oma koodi:110714
Tuote päivitetty:24.10.2013
Tuote lisätty:17.6.2012
Kysy lisätietoja